Nederlandse schrijvers voor 1960

Onderstaande lijst geeft u een overzicht van de boeken die in de winkel aanwezig zijn.

Indien er iets van uw gading bij zit, kan u altijd contact met mij opnemen.
De prijzen zijn exclusief verzendkosten en
eventuele overschrijvingskosten zijn voor rekening van de klant!

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

auteur titel uitgever bijzonderheden prijs
A        
nsa01 Aafjes, Bertus Morgen bloeien de abrikozen.
op reis door Egypte.
 
J.M. Meulenhoff Amsterdam.
2de druk 1955
gebonden, ZONDER stofwikkel. Bladeren wat verkleurd, verder in redelijke staat.
254 blz.
 
€ 3,-
nsa02 Aafjes, Bertus In de Nederlanden zingt de tijd.
 
Meulenhoff - Amsterdam.
1ste druk 1976
gebonden, ZONDER stofwikkel.
in goede staat
172 blz.
 
€ 3,-
nsa03 Adinda Vrouwen lief en leed onder de tropen.
ingeleid en toegelicht door Willy van Wetter en Peter van Zonneveld
Uitgeverij Conserve
Schoorl
Oorspr. uitgegeven: Utrecht : Beijers, 1892
paperback
in zeer goede staat
298 blz.
€ 6,-
Top        
B        
nsb26 Belcampo De toverlantaarn van het Christendom. Kosmos - Amsterdam
1ste druk 1975
 
paperback
in zeer goede staat
167 blz.
 
€ 6,-
nsb02 Blaman, Anna Op leven en dood. Meulenhoff - Amsterdam
13de druk 1973
paperback
in goede staat
naam op titelpagina
244 blz.
 
€ 5,-
nsb03 Blaman, Anna De verliezers. Meulenhoff - Amsterdam
15de druk 1981
paperback
in goede staat
324 blz.
 
€ 5,-
nsb25 Blaman, Anna Fragmentarisch
Nagelaten proza
Bijeengebracht, ingeleid en van toelichtingen voorzien door Henk Struyker Boudier.
 
Meulenhoff - Amsterdam
1978
paperback
in goede staat
231 blz.
€ 5,-
nsb27 Blaman, Anna De late romans
Op leven en dood
De verliezers
Meulenhoff - Amsterdam
1987
paperback
in zeer goede staat
532 blz.
 
€ 7,50
nsb22 Bomans, Godfried De avonturen van Pa Pinkelman.
Illustraties en bandtekening van Carol Voges.
Elsevier Amsterdam/Brussel
1ste druk 1952
 
gebonden in lichtblauw linnen kartonnen kaft, met stofomslag. Rug beetje verkleurd, verder in zeer goede staat.
208 blz
.
 
€ 6,-
nsb05 Bomans, Godfried De onsterfelijke
Pa Pinkelman.
Illustraties en bandtekening van Carol Voges.
 
Elsevier Amsterdam/Brussel
8ste druk 1976
paperback
in redelijk goede staat
206 blz.
 
€ 3,-
nsb24 Bomans, Godfried Dickens, waar zijn uw spoken?
Met een inleiding en een
In Memoriam door Michel van de Plas.
 
Elsevier Amsterdam/Brussel
1972
paperback
in goede staat
159 blz.
 
€ 4,-
nsb08 Bomans, Godfried Pieter Bas. Het Spectrum - Utrecht
30ste druk 1995
paperback
in zeer goede staat
231 blz.
 
€ 4,-
nsb09 Bomans, Godfried Van de hak op de tak.
gesigneerd door Godfried Bomans
 
Elsevier Amsterdam/Brussel
2de druk 1966
paperback, met blauwe kaft
in redelijk goede staat
208 blz.
 
€ 5,-
nsb28 Bomans, Godfried Op reis rond de wereld en op Rottumerplaat. Elsevier Amsterdam/Brussel
5de druk 1976
 
paperback
in zeer goede staat
159 blz.
€ 5,-
nsb13 Bordewijk F Karakter.
tv-editie met z/w foto's
Nijgh & Van Ditmar -
Den Haag
17e druk 1971
paperback
in redelijk goede staat
283 blz.
 
€ 4,-
nsb14 Bordewijk F Karakter.
Roman van zoon en vader.
Nijgh & Van Ditmar -
Amsterdam
32ste druk 1997
 
paperback
in zeer goede staat
248 blz.
€ 6,-
nsb17 Brouwer, Johan In de schaduw van de dood.
Roman over de Spaanse burgeroorlog.
 
Kwadraat - Utrecht
herdruk 1986
paperback
in zeer goede staat
242 blz.
€ 4,-
nsb18 Brusse, M.J. Boefje
Geοllustreerd door H. Meijer
W. L. & J. Brusse's uitgeversmaatschappij Rotterdam
21ste druk 1957
 
gebonden, linnen band met stofomslag.
sporen van plakband op schutblad voor en achter.
159 blz.
 
€ 4,-
nsb19 Brusse, M.J. Boefje
met illustraties van H. Meijer
Agathon/Unieboek - Bussum
25ste druk 1977
gebonden, linnen band met stofomslag.
in goede staat
146 blz.
€ 5,-
Top        
C        
nsc01 Coolen, Antoon Herberg in 't Misverstand. Nijgh & van Ditmar - Stols
's Gravenhage
8ste druk geen jaartal vermeld
 
gebonden met stofomslag, die wat beschadigd is
minder goed.
249 blz.
 
€ 3,-
nsc02 Coolen, Antoon Kinderen van ons volk. Nijgh & van Ditmar
's Gravenhage
24ste druk, geen jaartal vermeld
 
paperback
in goede staat
161 blz.
€ 3,-
nsc03 Coolen, Antoon De schoone voleinding. Nijgh & van Ditmar
Rotterdam -'s Gravenhage
Nimmer dralend reeks 3
7de druk 1950
gebonden met lichtbeschadigde stofomslag
166 blz.
 
€ 3,-
nsc12 Coolen, Antoon De vrouw met de zes slapers. Nijgh & van Ditmar
's Gravenhage
4de druk 1956
 
gebonden met stofwikkel, in goede staat, maar stofomslag lichte gebruikssporen en bladzijden verkleurd
252 blz.
 
€ 4,-
nsc05 Couperus, Louis De boeken der kleine zielen.
De kleine zielen,
Het late leven
Zielenschemering 
Het heilige weten
 
P.N. van Kampen & zoon
Amsterdam
7de druk geen jaartal vermeld
paperback
bladeren licht verkleurd door ouderdom
verder in redelijke staat
709 blz.
€ 6,-
nsc07 Couperus, Louis Korte arabesken.
houtsneden Desirι Acket
Wereldbibliotheek Amsterdam
14de druk geen jaartal vermeld
 
paperback
in goede staat.
190 blz.
€ 4,-
nsc08 Couperus, Louis Majesteit. L. J. Veen - Amsterdam
2de druk 1895
 
gebonden linnen,  ZONDER stofwikkel.
rug verschoten en harde kaft vlekkerig, bladeren wat verkleurd, verder in redelijke staat.
306 blz.
 
€ 7,50
nsc09 Couperus, Louis Noodlot. L. J. Veen - Wageningen
Amstelpaperback
11de druk 1974
 
paperback
in goede staat.
158 blz.
€ 4,-
nsc13 Couperus, Louis Eline Vere
Een Haagsche roman.
Uitgeverij L.J. Veen
Amsterdam / Antwerpen
4de druk 1991
 
paperback
in goede staat
568 blz.
€ 6,-
nsc10 Couperus, Louis Volledige werken 33
Uit blanke steden onder blauwe lucht.
Uitgeverij L.J. Veen
Amsterdam / Antwerpen
1994
 
gebonden linnen,  ZONDER stofwikkel.
in goede staat
447 blz.
 
€ 6,-
nsc11 Couperus, Louis Volledige werken 50
Ongepubliceerd werk.
Uitgeverij L.J. Veen
Amsterdam/Antwerpen
1996
gebonden met stofomslag
in goede staat
561 blz.
€ 10,-
Top        
D        
nsd01 Debrot, Cola Bewolkt bestaan.
het meesterwerk van Cola Debrot, onze grote Antilliaanse schrijver en dichter.
 
Meulenhoff, Amsterdam
2de druk 1978
(voor het eerst uitgegeven in 1948)

 
paperback,
is wat verkleurd, verder in goede staat.
naam op schutblad
371 blz.
€ 5,-
nsd02 De Haan,
          Jacob Israλl
Pijpelijntjes.
Deze opzienbarende roman van Jacob Israλl de Haan handelt over de homo-erotische relatie tussen Sam en Joop. Zij gaan, nadat elk op straat is gezet, samenwonen in de Amsterdamse Pijp. De relatie tussen de ongedurige Sam en de zwakke Joop zorgt voor veel strubbelingen, vooral als Sam thuiskomt met een vriendin. Pijpelijntjes zorgde bij verschijning in 1904 voor veel opschudding toen bleek dat de roman op bestaande personen was gebaseerd.
 
Nijgh & van Ditmar
Amsterdam
De tekst van deze uitgave is gebaseerd op de tweede druk, verschenen bij Jacq van Cleef te Amsterdam in 1904
herdruk 1991
gebonden zonder stofomslag
in goede staat.
Harde kaft is wel wat vuil.
204 blz.
€ 6,-
nsd23 De Jong, A.M. De rijkaard
een dorpstragedie
 
Em.Querido's Uitgeversmaatschappij Amsterdam
1e druk 1928
 
Gebonden, linnen omslag goud opdruk, rug licht verkleurd.
133 blz.
€ 6,-
nsd12 De Jong, A.M. Merijntje Gijzen's jeugd.
Het verraad / Flierefluiters oponthoud / Onnozele kinderen / In de draaikolk
 
Em.Querido's Uitgeversmaatschappij Amsterdam
1946
gebonden met stofwikkel die wat verkleurd is.
zeer kleine druk
815 blz.
 
€ 6,-
nsd03 De Jong, A.M. Flierefluiters oponthoud.
Merijntje Gijzens jeugd.
EM Querido Amsterdam
De Salamander
22ste druk 1951
gebonden zonder stofomslag
bladeren zijn wat verkleurd, verder goed
209 blz.
 
€ 2,-
nsd13 De Jong, A.M. Frank van Wezel's roemruchte jaren.
Militaire roman.
Em.Querido's Uitgeversmaatschappij Amsterdam
15de druk 1955
 
gebonden met geplastificeerde kartonnen band.
Pagina's vergeeld.
Verder goed. 272 blz.
 
€ 4,-
nsd14 De Jong, A.M. Klaverblad.
De rijkaard / Flierefluiters tussenkomst / De dood van de Patriarch / De schotel
 
Em.Querido's Uitgeverij Amsterdam
1977
gebonden met geillustreerde kaft
in goede staat
284 blz.
€ 6,-
nsd05 De Landell, Olaf Met hermelijn-stappen. De Boekerij -
Amsterdam / Brussel
3de druk 1979
 
paperback,
in goede staat
208 blz.
€ 3,-
nsd06 De Landell, Olaf Spiegel aan de wand. De Boekerij - Baarn
8ste druk 1977
 
paperback,
in redelijk goede staat
192 blz.
€ 3,-
nsd07 De Man, Herman Het wassende water. Nijgh & Van Ditmar N.V. Rotterdam
2de druk 1927
 
gebonden in linnen band.
geen stofomslag, Kaft is nogal vuil. Verder in goede staat.
239 blz.
 
€ 5,-
nsd08 Den Doolaard, A De goden gaan naar huis. Em. Querido`s uitgeverij
Amsterdam
3de druk 1967
paperback, cellofaan raakt los en kaft verkleurd
439 blz.
 
€ 4,-
nsd09 Den Doolaard, A De herberg met het hoefijzer. EM Querido Amsterdam
De Salamander
14de druk 1960
 
gebonden, met licht beschadigde stofomslag
verder in redelijke staat
156 blz.
 
€ 2,50
nsd10 Den Doolaard, A De Groote Verwildering. Em. Querido`s uitgeverij
Amsterdam
Romanreeks De Distel
2de druk 1940
 
slappe kaft,
in goede staat
bladeren onregelmatig versneden
325 blz.
 
€ 5,-
nsd11 Den Doolaard, A Kleine mensen in de grote wereld. Em. Querido`s uitgeverij
Amsterdam
3de druk 1955
 
gebonden met stofomslag in goede staat,
enkel wat plakbandsporen op schutbladen, voor en achter
627 blz.
€ 5,-
nsd21 Den Doolaard, A Wampie. Nederlandse Boekenclub
Den Haag Antwerpen
14de druk 1971
 
gebonden met stofomslag
(licht beschadigd en sleet op de randen) Verder in goede staat
147 blz.
 
€ 5,-
nsd16 De Vries, Anne Bartje Standaard-boekhandel - Antwerpen
G.F. Callenbach - Uitgever  Nijkerk
niet gedateerd (ca 1935)
 
gebonden in bruinlinnen, met sleet op
ZONDER stofomslag
in goede staat
251 blz.
€ 4,-
nsd17 De Vries, Theun Stiefmoeder aarde. Van Loghum Slaterus Arnhem
3de druk 1938
 
gebonden, linnen band die vuil en verkleurd is,
geen stofwikkel
518 blz.
 
€ 5,-
nsd18 De Vries, Theun Sla de wolven, herder!
Roman uit de Babylonische voortijd.
Van Loghum Slaterus Arnhem
2de druk 1946
 
halflinnen gebonden zonder stofomslag.
ernstig verkleurd,
697 blz.
 
€ 5,-
nsd19 De Vries, Theun Baron.
De wonderbaarlijke Michel Baron, zijn leermeester Moliere en de praalzieke Zonnekoning
 
Em. Querido`s uitgeverij
Amsterdam
1987
gebonden met stofomslag in goede staat,
1016 blz.
€ 8,-
nsd20 Doff, Neel Dagen van honger en ellende.
vertaald en van nawoord voorzien door Wim Zaal
 
Meulenhoff, Amsterdam
5de druk 1974
paperback, bladzijden licht verkleurd
verder in goede staat
153 blz.
€ 3,-
nsd22 Du Perron Uren met Dirk Coster
De smalle mens
G.A. van Oorschot,
Amsterdam
geen jaartal vermeld
paperback, in goede staat
235 + 239 blz.
€ 7,50
Top        
E        
nse01 Eggermont, J.L. Wannies Verstegge
roman van 'nen bulteneer
Thijmfonds
's Gravenhage
1ste druk, niet gedateerd
gebonden, halflinnen band, zonder stofomslag
minder fraai
232 blz.
€ 4,-
Top        
F        
nsf02 Falkland, Samuel
   (ps. Herman Heijermans)
Schetsen en vertellingen
gekozen en ingeleid door
Wim J. Simons

 
Kruseman's Uitgeversmaatschappij bv, Den Haag
1974
 
gebonden in rood linnen harde kaft met goud/zwart opdruk
in zeer goede staat
249 blz.
 
€ 6,-
nsf01 Fortuin, H.B. Klein fortuin. De Arbeiderspers
Amsterdam
Grote ABC
1965
paperback, lichte sleet aan de rug
in redelijke staat
167 blz.
€ 3,-
Top        
G        
Top        
H        
nsh02 Heijermans, Herman Kamertjeszonde.
Herinneringen van Alfred Spier, met een voorwoord van H.S.F.Heijermans en een nawoord van Alfred Kossmann.
 
Em. Querido`s uitgeverij
Amsterdam
23ste druk 1975
gebonden, geillustreerde harde kaft, zonder extra stofomslag
in goede staat
392 blz.
€ 5,-
nsh03 Heijermans,
          Hermine
Jaren vol galgenhumor.
1940-1945 Documentaire roman
Tiebosch Uitgeversmaatschappij bv Amsterdam,
1ste druk 1981
 
paperback,
in goede staat
174 blz.
€ 4,-
nsh04 Heinsius Jr.,
          Nicolaas
De vermakelijke avonturier.
Ingeleid en bewerkt door H. Van Gorp.
 
Elsevier Manteau, Antwerpen/ Amsterdam 1981 paperback,
in goede staat
262 blz.
€ 6,-
nsh05 Helman, Albert Albert Helman Omnibus
Vijftig verhalen, novellen en korte romans
Amsterdamsche Boek-en Courantmij. NV
Amsterdam
1ste druk 1947
 
gebonden, zonder stofomslag
in goede staat
605 blz.
€ 5,-
nsh06 Helman, Albert Aansluiting gemist. Nijgh & Van Ditmar N.V.
's Gravenhage
2de herziene druk 1981
 
paperback,
beetje vergeeld, verder in goede staat
200 blz.
 
€ 4,-
nsh07 Helman, Albert De G.G van Tellus Uitgeverij In de Knipscheer - Amsterdam
1ste druk 1994
 
gebonden met stofomslag,
in goede staat
331 blz.
 
€ 8,-
Top        
I        
Top        
J        
Top        
K        
nsk01 Klant, J.J. De geboorte van Jan Klaassen. Bezige Bij, Amsterdam, 4e druk 1971
 
paperback, bladeren verkleurd
in goede staat
174 blz
 
€ 4,-
nsk02 Koolhaas, A. De geluiden van de eerste dag. G.A. van Oorschot
Amsterdam,
5de druk 1976
paperback, rug verkleurd, verder in goede staat
246 blz.
€ 4,-
Top        
L        
nsl01 Lennart, Clare Toverlantaarn. Nijgh & Van Ditmar N.V.
's Gravenhage
8ste druk 1981
Nimmer dralend reeks
 
paperback,
geplastificeerd, met twee schoolstempels op voorste en laatste blad.
in goede staat
158 blz
 
€ 4,-
nsl02 Ligthart, Jan Jeugdherinneringen. Uitgegeven voor het Ligthart-comitι door
J.B. Wolters' U. M. Groningen, Den Haag 1919
gebonden in kunstlederen band, zonder stofomslag
13,4 x 16,5 cm.
326 blz.
€ 4,-
Top        
M        
nsm08 Marsman, H. Zelfportret van J.F.
en ander proza.
 
Em. Querido's Uitgeverij N.V., Amsterdam
1ste druk 1954
gebonden
stofomslag wat beschadigd, verder in goede staat
Ex-librisplaatje binnenkant kaft. 185 blz.
 
€ 4,-
nsm01 Mendels, Josepha Rolien en Ralien Meulenhoff Amsterdam,
5de druk 1986
paperback,
in goede staat
153 blz.
 
€ 4,-
nsm02 Minco, Marga Het bittere kruid
Een kleine kroniek.
Uitgeverij Bert Bakker
Amsterdam
19de druk 1978
paperback,
naam op schutblad
in rdelijk goede staat
90 blz.
 
€ 3,-
nsm03 Minco, Marga Het bittere kruid
Een kleine kroniek.
Uitgeverij Bert Bakker
Amsterdam
31ste druk 1985
gebonden met stofomslag, die aan de randen licht beschadigd is. 90 blz.
 
€ 4,-
nsm04 Minco, Marga Het bittere kruid
Verhalen
Een leeg huis
Bert Bakker B.V.
4de druk 1973
paperback, bladeren verkleurd, rug licht beschadigd
verder in redelijke staat
304 blz.
 
€ 4,-
nsm05 Minco, Marga De glazen brug. Uitgeverij Bert Bakker  51e Boekenweek Geschenk ter gelegenheid van de Boekenweek 1986
 
paperback, rug licht beschadigd en verkleurd
95 blz.
€ 2,-
nsm09 Multatuli Brieven
Bijdragen tot de Kennis van zijn Leven gerangschikt en toegelicht door M. Douwes Dekker-Hamminck Schepel - zesde deel
Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur
2e druk 1912
gebonden zonder stofomslag
in goede staat
172 blz.
€ 5,-
Top        
N        
Top        
O        
Top        
P        
Top        
Q        
nsq01 Querido, Is. Zegepraal. De erven F. Bohn
Haarlem
1ste druk 1904
 
gebonden, halflinnen rode band. Hoekje uitgesneden titelpagina. Heeft wat roestplekjes. Verder in prima staat.
480 blz.
 
€ 10,-
Top        
R        
nsr01 Roest Crollius, B Droomschip. W.L. & J. Brusse N.V.
Rotterdam,
1ste druk 1946
 
gebonden, halflinnen band. Rug is vuil, laatste pagina is gescheurd
Minder goed,
104 blz.
 
€ 4,-
nsr06 Roest Crollius, B Het alibi van Egidius. Uitgeverij Heijnis N.V.
Amsterdam
1ste druk 1967
 
gebonden met stofomslag, die enkel wat verkleurd is, verder in zeer goede staat. 126 blz.
 
€ 6,-
nsr03 Romein-Verschoor,
         Annie
Vaderland in de verte. Em. Querido`s uitgevermaatschappij N.V. - Amsterdam,
1ste druk 1948
 
gebonden in linnen band, zonder stofomslag,
in goede staat
476 blz.
€ 6,-
nsr04 Romein-Verschoor,
         Annie
Vrouwenwijsheid.
Een bundel kritieken en essays over de vrouw.
Verzameld en van aantekeningen voorzien door Claire Rappange.
Met een inleiding van Emma Brunt
 
De Arbeiderspers,
Amsterdam,
Synopsis 1980
paperback,
rug beetje verkleurd, verder in prima staat
364 blz.
€ 6,-
nsr05 Romijn Meijer, Henk Het kwartet.
Roman over 4 jonge mensen die samen muziek maken.
De Arbeiderspers,
Amsterdam,
1ste druk 1960
gebonden met stofomslag,
in zeer goede staat
256 blz.
€ 6,-
Top        
S        
nss01 Schierbeek, Bert Terreur tegen terreur.
Gebroken horizon.
Het boek Le Cocq.
De Bezige Bij
Amsterdam,
1979
Ingenaaid in linnen.
groenlinnen kaft is wat rafelig aan de randen,
verder in goede staat
743 blz.
 
€ 6,-
nss04 Slauerhoff, J Reisbeschrijvingen.
Samengesteld en geannoteerd door Herman Vernout
 
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
1981
paperback
rug lichte leessporen
216 blz.
€ 5,-
nss03 Stroman, Ben Renι Franηois Aristide NN Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
2de druk, zonder jaartal
Nimmer dralend reeks 48
 
gebonden met stofomslag
in goede staat
135 blz.
€ 4,-
Top        
T        
nst01 Troost, Theo De roep van Melusine.
Sage van de fee Melusine verscheen eerder in romanvorm, vertelt door Jean d'Arras in 1478
 
H.J.W. Becht's Uitgeversmaatschappij
Amsterdam
zonder jaartal
gebonden met blauwe stofomslag, die aan de randen wat sleet vertoond.
verder in goede staat
218 blz.
€ 6,-
Top        
U        
Top        
V        
nsv01 Van Aalst, H. Onder martieners en bietsers.
Een zwerversleven.
opnieuw bewerkt door J.J. Cramer; met een voorwoord van Carmiggelt
 
De Arbeiderspers,
Amsterdam,
herdruk 1975
paperback,
beetje verkleurd, maar in zeer goede staat
246 blz.
€ 5,-
nsv03 Van der Leeuw, Aart Ik en mijn speelman.
Een luchthartige geschiedenis, die zich afspeelt in de tijd van gepoederde pruiken, duels en hoofse coquetterie in Frankrijk
Nijgh & Van Ditmar,
Rotterdam
nimmer dralend reeks 6
18de druk 1945
 
gebonden in stevig karton, stofomslag is wat vuil en verkleurd, ook de bladzijden zijn wat verkleurd
212 blz.
 
€ 4,-
nsv04 Van der Leeuw, Aart Ik en mijn speelman.
Een luchthartige geschiedenis, die zich afspeelt in de tijd van gepoederde pruiken, duels en hoofse coquetterie in Frankrijk
 
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
35ste druk 1983
nimmer dralend reeks Nederlandse klassieken van de twintigste eeuw.
 
paperback,
in prima staat
176 blz.
€ 5,-
nsv05 Van der Leeuw, Aart De kleine Rudolf. Uitgeversbedrijf
Het Kompas, Mechelen
3e boek in letterkundige reeks De Feniks
1933
 
gebonden in blauwlinnen karton, klein formaat
zonder stofomslag
215 blz.
€ 3,-
nsv06 Van der Leeuw, Aart De kleine Rudolf. Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
nimmer dralend reeks 7
10de druk 1947
 
gebonden in stevig karton, stofomslag is wat vuil en verkleurd,
208 blz.
€ 4,-
nsv07 Van der Leeuw, Aart De kleine Rudolf. Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
nimmer dralend reeks
enkel deel 7
22ste druk 1969
 
gebonden met witte stofomslag met illustratie op voorplat, naam op titelpagina
stofomslag is wel wat beschadigd en vuil.
158 blz.
 
€ 3,-
nsv08 Van der Leeuw, Aart Kinderland. Em. Querido`s uitgevermaatschappij N.V. - Amsterdam,
De Salamander. 1950
gebonden in blauwlinnen karton, klein formaat
zonder stofomslag
201 blz.
€ 3,-
nsv09 Van der Velde, Rink De fuik.
Roman van de Nederlandse illegaliteit
Wereldbibliotheek-Vereniging
Amsterdam-Antwerpen
1970
 
paperback,
licht verkleurd, verder in goede staat
103 blz.
€ 3,-
nsv10 Van Deyssel, L. Een liefde.
De eerste overwegend naturalistische roman in het Nederlandse taalgebied
Uitgeverij Bert Bakker
Amsterdam,
Fotografische herdruk.
1977
 
paperback,
randen lichte sleet, verder in goede staat
205+190 blz.
Nawoord 28 blz
 
€ 6,-
nsv11 Van Dullemen, Inez Het wiel. Wereldbibliotheek N.V.
Amsterdam-Antwerpen
1ste druk 1950
 
gebonden met stofomslag, die wat verkleurd is. Verder in zeer goede staat.
84 blz.
 
€ 4,-
nsv12 Van Eeden, Frederik De kleine Johannes
tweede deel
Versluys, Amsterdam 1ste druk 1905
 
gebonden, jugendstilkaft, rug onder en boven een weinig slijtage, kaft is wat verkleurd, verder in goede staat, geen stofomslag
216 blz.
 
€ 10,-
nsv13 Van Eeden, Frederik De kleine Johannes
drie delen in ιιn band.
met een portret van den auteur door Jan Veth
Illustraties en stofomslag van Guust Hens.

 
Mouton & Co. N.V.
`s-Gravenhage,
1949
gebonden, met mooie jugendstilkaft,
Met stofomslag die aan de randen licht beschadigd is.
Verder in prima staat
198, 232, en 372 blz.
 
€ 10,-
nsv42 Van Eeden, Frederik De kleine Johannes
Complete uitgave
 
Manteau Antwerpen
7de druk 1985
paperback met flappen
444 blz.
kaft en rug lichte slijtagestrepen
verder in goede staat
 
€ 7,50
nsv14 Van Genderen-Stort,
         Reinier
Kleine Inez. Nijgh & van Ditmar,
Den Haag,
10de druk 1983
nimmer dralend reeks Nederlandse klassieken van de twintigste eeuw.
 
Paperback, in prima staat.
148 blz.
€ 5,-
nsv15 Van Lennep, Jacob De avonturen van Ferdinand Huyck.
met oorspronkelijke tekeningen van David Bles
Nieuwe Wieken.
Omega Boek, Amsterdam.
Standaard Uitgeverij, Antwerpen.
1981
 
gebonden zonder stofomslag, Mooi geοllustreerde harde kaft.
In goede staat
372 blz.
€ 6,-
nsv16 Van Lennep, Jacob De vermakelijke spraakkunst.
met een nawoord door J.Noordegraaf
 
Nijgh & van Ditmar,
Den Haag,
5de druk 1985
Paperback, in prima staat.
188 blz.
€ 6,-
nsv17 Van Looy, Jac. Jaapje.
de auteur schrijft over zijn eigen kinderjaren in het Haarlemse weeshuis
Manteau n.v.
Brussel
Marnixreeks 17
1975
 
Paperback, in prima staat.
196 blz.
€ 6,-
nsv18 Van Looy, Jac. Een feestdroom.
een keuze uit ongebundeld en ongepubliceerd werk, samengesteld en van aantekeningen voorzien door Peter J.A. Winkels en C
Nijgh & van Ditmar,
Den Haag,
1982
nimmer dralend reeks Nederlandse klassieken van de negentiende eeuw.
 
Paperback, in prima staat.
151 blz.
€ 6,-
nsv19 Van Maurik, Justus Papieren kinderen. Veen, uitgevers - Utrecht/Antwerpen
Amstel klassiek
1985
 
Paperback met stofomslag, in prima staat.
189 blz.
€ 6,-
nsv20 Van Schendel,
         Arthur
De waterman. Nijgh & van Ditmar.
Rotterdam
nimmer dralend reeks 9
7de druk 1941
 
gebonden met slappe kartonnen kaft, zonder stofomslag
roestplekken schutbladen
verder in goede staat
247 blz.
 
€ 4,-
nsv21 Van Schendel,
         Arthur
De waterman. De Geοllustreerde pers
Amsterdam
Margriet- bibliotheek
geen jaartal.
 
gebonden in blauwlinnen, zonder stofomslag
bladzijden verkleurd
258 blz.
€ 3,-
nsv22 Van Schendel,
         Arthur
Een Hollands drama. Meulenhoff Amsterdam,
9de druk 1971
 
paperback, rug verkleurd en naam op schutblad
in goede staat
159 blz.
 
€ 4,-
nsv23 Van Schendel,
         Arthur
Een Hollands drama. Meulenhoff Amsterdam,
10de druk 1975
 
paperback,
in goede staat
159 blz.
 
€ 5,-
nsv24 Van Schendel,
         Arthur
Het fregatschip Johanna Maria. J. M. Meulenhoff
Amsterdam,
16de druk 1948
 
gebonden, in linnen,
zonder stofomslag,
rug vuil en verkleurd
bladzijden verkleurd
183 blz.
 
€ 4,-
nsv25 Van Schendel,
         Arthur
Het fregatschip Johanna Maria. Meulenhoff Amsterdam,
31ste druk 1971
 
paperback,
naam en opdracht op titelpagina
bladzijden licht verkleurd
in goede staat
143 blz.
 
€ 4,-
nsv26 Van Schendel,
         Arthur
Angiolino en de lente.
kaft en illustraties
Jos van den Abeele
 
Eindejaarsgeschenk 1975 voor de klanten van drukkerij - uitgeverij
Sanderus Oudenaarde,

 
gebonden in karton met flappen
in goede staat
32 blz.
€ 4,-
nsv27 Vestdijk, Simon Sint Sebastiaan.
de geschiedenis van een talent
anton wachters roman 1
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
4de druk zonder jaartal
 
paperback, cellofaan laat wat los.
bladzijden verkleurd
215 blz.
 
€ 3,-
nsv28 Vestdijk, Simon Surrogaten voor Murk Tuinstra.
de geschiedenis van een vriendschap.
anton wachters roman 2
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
3de druk zonder jaartal
paperback,
bladzijden verkleurd
verder in goede staat
224 blz.
€ 3,-
nsv29 Vestdijk, Simon De vrije vogel en zijn kooien.
anton wachters roman 6
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
3de druk zonder jaartal
 
paperback,
voorste schutblad ontbreekt, en plakbandsporen voor en achterin boek
312 blz.
 
€ 3,-
nsv30 Vestdijk, Simon Bevrijdingsfeest. Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam
literaire reuzenpocket 201
3de druk 1968
 
paperback,
bladzijden licht verkleurd
in goede staat
332 blz.
€ 5,-
nsv33 Vestdijk, Simon De toekomst der religie.
essay
Meulenhoff Amsterdam
5de druk 1975
 
paperback,
in goede staat
325 blz.
 
€ 6,-
nsv34 Vestdijk, Simon De vuuraanbidders
roman uit de tachtigjarige oorlog. boek 1
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
7de druk 1985
paperback,
in goede staat
230 blz.
 
€ 4,-
nsv35 Vestdijk, Simon De vuuraanbidders
roman uit de tachtigjarige oorlog. boek 2
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
7de druk 1985
paperback,
in goede staat
231 - 473 blz.
 
€ 4,-
nsv36 Vestdijk, Simon De vuuraanbidders
roman uit de tachtigjarige oorlog. boek 3
 
Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage
7de druk 1985
paperback,
in goede staat
474 - 653 blz.
€ 4,-
nsv37 Vestdijk, Simon Ierse nachten. Davidsfonds - Leuven
9de druk 1972
 
gebonden met stofomslag die aan de randen een beetje beschadigd is
verder in goede staat
239 blz.
 
€ 4,-
nsv38 Vestdijk, Simon Ierse nachten. Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
9de druk zonder jaartal
 
paperback,
in goede staat
bladzijden wel wat verkleurd
239 blz.
 
€ 4,-
nsv39 Vestdijk, Simon Puriteinen en Piraten. Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam
literaire reuzenpocket 91
6de druk 1969
 
paperback,
in goede staat
349 blz.
€ 5,-
nsv40 Vestdijk, Simon Rumeiland. Nijgh & Van Ditmar,
`s-Gravenhage/Rotterdam
7de druk zonder jaartal
 
paperback,
in goede staat
336 blz.
€ 5,-
nsv41 Vestdijk, Simon Verzamelde verhalen. Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam
2de druk 1976
 
gebonden zonder stofomslag
bladzijden wat verkleurd
479 blz.
€ 6,-
Top        
W        
Top        
X        
Top        
Y        
Top        
Z        
Top        

 

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z